„Žemės valanda“

2014 - 03 - 26

Maloniai kviečiame kovo 29 d., šeštadienį, 20.30 val. prisijungti prie penktą kartą mūsų šalyje organizuojamos tarptautinės aplinkosaugos akcijos „Žemės valanda”. Išjunkime visus nebūtinus elektros energiją naudojančius šviesos šaltinius ir leiskime planetai 60 minučių atsikvėpti.

Šia aplinkosaugos iniciatyva siekiama atkreipti viso pasaulio dėmesį ir išreikšti susirūpinimą dėl pragaištingų žmogaus veiklos padarinių gamtai. Akcijos organizatoriai kviečia susimąstyti, ką kiekvienas iš mūsų galime padaryti, kad sumažintume neigiamą poveikį mus supančiai aplinkai.

„Žemės valanda” prasidėjo 2007 metais Sidnėjuje – 2,2 milijonai žmonių išjungė šviesas, taip pasisakydami prieš klimato kaitą. Vėliau ši aplinkos apsaugai skirta kampanija tapo globalia ir 2012-aisiais joje jau dalyvavo daugiau kaip 6525 miestai iš 150 šalių. Vienai valandai užgeso net Eifelio bokštas, Brandenburgo vartai, Atpirkėjo Kristaus statula, Indijos vartai, Karaliaus rūmai Bankoke, Didžioji Sinagoga Budapešte ir daugelis kitų.

Lietuva prie didžiausios žmonijos istorijoje savanoriškos aplinkosaugos iniciatyvos prisijungė 2010 m.

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.