Tarptautinis seminaras „Narkotikų/ alkoholio/ tabako naudojimo prevencijos priemonių svarba paaugliams“

2016 - 11 - 14

Valstybės institucijų kalbų centras (Vilniaus mokytojų namų 3 a., Vilniaus g. 39, Vilnius) 2016 m. lapkričio 18 d. 10 val. kviečia gimnazijų, pagrindinių mokyklų ir vidurinių mokyklų socialinius pedagogus, įvairių dalykų mokytojus, mokyklų vadovus, pavaduotojus, mokyklų bendruomenės komandas, mokinių tėvus dalyvauti pedagogų kvalifikacijos tobulinimo 6 akad. val. tarptautiniame seminare „Narkotikų/ alkoholio/ tabako naudojimo prevencijos priemonių svarba paaugliams“.

SEMINARO TIKSLAI:
1. Supažindinti pedagogus su tabako, narkotikų ir alkoholio prevencijos programomis paaugliams.
2. Suteikti dalyviams žinių apie prevencijos poreikį ir svarbą paaugliams.

SEMINARO METU SUŽINOSITE IR MOKYSITĖS:
1. Kaip patobulinti lyderystės įgūdžius prevencinėje srityje.
2. Kaip ugdyti bendravimo, vadovavimo įgūdžius.
3. Kaip linksmintis be svaigalų.
4. Kodėl prevencijos veikloje reikalingi suaugusieji.
5. Kaip pripažinti, kad narkotinių/psichotropinių medžiagų vartojimas yra ir bendruomenės, ne tik mokyklos problema, ir kaip tai spręsti.
Koncentruota informacija bei praktiniai užsiėmimai leis dalyviams ne tik išgirsti, susipažinti su informacija, bet ir ją įsisavinti.

Patyrusi SEMINARO JUNGTINĖ LEKTORIŲ KOMANDA iš JAV – Spike Grosshuesch, Steve Mazzerella, Russell Wolf, Jack Irwin, tarptautinės prevencinės programos jaunimui „Sniego gniūžtė“ (JAV) organizatoriai, vadovai. Kiekvienas iš jų pravedęs apie 80 „Sniego gniūžtės“, 15 „Snaigiukės“, 5 „Snaigės“ programas paaugliams, 6-8 klasių mokiniams tiek Amerikoj, tiek visame pasaulyje. Aktyvūs „Sniego gniūžtės“ programų iniciatoriai vadovai – savanoriai Lietuvoje nuo 1992 metų. Jack Irwin yra pelnęs Lietuvos Seimo apdovanojimą už nuopelnus Lietuvai.

Seminaras vyks anglų kalba, bus vertimas. Seminaro kaina dalyviui – 25 Eur už 6 akad. val. seminarą.
Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 6 akad. val. kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimą, išduotą VšĮ Valstybės institucijų kalbų centro (akreditacijos pažymos Nr. EV3-27).

Kadangi vietų skaičius ribotas, išankstinė registracija yra privaloma. Pageidautina, kad už seminarą apmokėtumėte iš anksto (savo lėšomis arba mokinio krepšelio). Jei mokykla apmokės po seminaro, prašome į seminarą atsinešti garantinį raštą, kuriuo mokykla garantuoja apmokėjimą.

Norėdami registruotis į seminarus, paspauskite šią nuorodą: http://vikc.lt/lt/registracija-internetu-45. Užpildykite registracijos anketą, pasirinkite „Seminarai“ ir pažymėkite varnele pageidaujamą seminarą. Jūsų nurodytu el. paštu bus atsiųsta šankstinio mokėjimo sąskaita, kurią galėsite atsispausdinti.

Kilus klausimų, kreipkitės + 370 655 47185 arba el. p. asterija@vikc.lt , dėl apmokėjimo:
+ 370 687 16303 arba el. p. vyr.finansininke@vikc.lt

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.