Kviečiame dalyvauti vaikų laikinosios globos namų “Atsigręžk į vaikus” Kalėdinėje paramos akcijoje “Auksinės širdies kalėdos 2014″

2014 - 11 - 25

Kalėdinė paramos akcija – Auksinės širdies Kalėdos 2014!

Jau dešimtus metus Vaikų laikinosios globos namai „Atsigręžk į vaikus“ vykdo kalėdinę paramos akciją „Auksinės širdies Kalėdos 2014“. Šių metų akcijos tikslas – padovanoti visiems globos namuose „Atsigręžk į vaikus“ globojamiems vaikams nepamirštamą Kalėdų šventę su gausiomis vaišėmis ir kalėdinėmis dovanomis bei surinkti lėšų vaikų žieminiams batams ir šiltiems rūbams.

Šiais metais kviečiame Jus paremti kalėdinės akcijos „Auksinės širdies Kalėdos“ mažuosius dalyvius vienu iš pasirinktų būdų:

  • Galite įsigyti stalinį kalendorių arba jį padovanoti vaikui su vaikų piešiniais ir užrašytomis jų svajonėmis. Stalinio kalendoriaus kaina – 50 Lt (14,48 Eur). Kalendoriaus viršelį rasite šio laiško apačioje.
  • Galite nupirkti vaikui kalėdinę dovaną. Vienos kalėdinės dovanos kaina – 70 Lt (20,27 Eur). Vaikų pageidaujamų dovanų sąrašą rasite čia.
  • Taip pat galite užsisakyti elektroninį šventinį atviruką, kuriuo galėsite pasveikinti savo partnerius ir klientus. Ant atviruko uždėsime Jūsų sugalvotą tekstą bei Vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ logotipą su prierašu, kad Jūs prisidėjote prie paramos akcijos „Auksinės širdies Kalėdos“. Elektroninio atviruko kaina – 1000 Lt (289,62 Eur).
  • Jeigu Jūs tiesiog norite prisidėti prie akcijos „Auksinės širdies Kalėdos“ organizavimo, būsime dėkingi už bet kokio dydžio finansinę paramą, skirtą vaikų kalėdinės šventės vaišėms, kalėdinėms dekoracijoms, vaikų žieminiams batams ir šiltiems rūbams. Finansinę paramą galite pervesti tiesiogiai į Vaikų laikinosios globos namų „Atsigręžk į vaikus“ paramos sąskaitą Nr. LT96 7044 0600 0122 9300.

Už Jūsų dosnumą ir paramą atsilyginsime oficialia padėka ir vaikų šypsenomis.

Dideli stebuklai prasideda nuo mažų dalykų, kuriuos galime padaryti kiekvienas!

Išsamią informaciją apie akciją rasite prisegtuke ir internete adresu:
http://atsigrezk.org/parama

Kalėdinė paramos akcija
Kalėdinė paramos akcija
Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.