Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijose“

2016 - 09 - 21

Kviečiame bendrojo ugdymo mokyklų vadovus, savivaldybių administracijų švietimo padalinių darbuotojus, vaiko gerovės ir  narkotikų komisijų narius dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Lietuvos Respublikos Seimo narkomanijos ir alkoholizmo prevencijos komisija ir Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru organizuojamoje konferencijoje „Psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija bendrojo ugdymo institucijose“ (toliau – Konferencija).

Konferencija vyks  2016 m. rugsėjo 30 d. 10 val.  Seimo III rūmų Konferencijų salėje (2 aukštas).

Konferencijos tikslas – aptarti tendencijas ir aktualius psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos klausimus, tarptautinio tyrimo ESPAD–2015 duomenis, kartu su mokslininkais, Policijos ir Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentu, Sveikatos apsaugos ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, mokyklų bei kitų institucijų atstovais.

Konferencijos dalyviai bus supažindinti su psichoaktyviųjų medžiagų daroma žala vaikams ir kokių priemonių privalo imtis mokyklos vadovai, bendruomenės, tėvai, savivaldybių administracijos ir jos institucijos. Konferencijos dalyviams bus įteikti Ugdymo plėtotės centro ir Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Dalyvausiančius konferencijoje maloniai prašome, ne vėliau kaip iki  š. m. rugsėjo 25 d. (įskaitytinai), registruotis internetu -
https://goo.gl/forms/HMnXXfdcow6n1LJh2. Iškilus klausimams dėl registracijos, prašome kreiptis į Sandrą Valantiejienę, tel. 8 5 2420979, el. p. sandra.valantiejiene@sppc.lt.
Registracija būtina leidimui įeiti į Seimo rūmus.

Sandra Valantiejienė

Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centras Psichologijos skyriaus socialinė pedagogė Viršuliškių g.  103, Vilnius Tel. 8 5 2420979
sandra.valantiejiene@sppc.lt

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.