Kviečiame dalyvauti konferencijoje „Pagalba vaikams ir jų šeimoms savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės“

2016 - 10 - 04

Maloniai kviečiame mokslininkus ir praktikus: psichologus, socialinius ir specialiuosius pedagogus, savivaldybių administracijų švietimo padalinių, Pedagoginių psichologinių tarnybų darbuotojus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, vaiko gerovės ir narkotikų komisijų narius dalyvauti Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru organizuojamoje konferencijoje „PAGALBA VAIKAMS IR JŲ ŠEIMOMS SAVIVALDYBĖSE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS“.

Konferencija vyks 2016 m. spalio 6 d. 10 val. Klaipėdos universiteto „Aula Magna“ konferencijų salėje( Studlendas, H. Manto g. 84, Klaipėda).

Konferencijos tikslas – aptarti įtraukiojo ugdymo, prevencijos, švietimo pagalbos, kitų vaikui ir šeimai teikiamų paslaugų savivaldybėse realijas, naujausius mokslinius tyrimus, strategines gaires bei pasidalinti gerąja patirtimi.

Konferencijos dalyviams bus įteikti Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvausiančius konferencijoje maloniai prašome, ne vėliau kaip iki š. m. spalio 4 d. (įskaitytinai), registruotis internetu -https://goo.gl/forms/MoaeLtcm0WPhBo8W2.

Iškilus klausimams dėl registracijos, prašome kreiptis į Sandrą Valantiejienę, tel. 8 5 2420979, el. p. sandra.valantiejiene@sppc.lt

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.