Kviečiame dalyvauti konferencijoje “Pagalba vaikams ir jų šeimoms savivaldybėse: iššūkiai ir galimybės”

2016 - 10 - 17

Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija kartu su Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centru organizuoja konferenciją „PAGALBA VAIKAMS IR JŲ ŠEIMOMS SAVIVALDYBĖSE: IŠŠŪKIAI IR GALIMYBĖS”. Konferencija įvyks 2016 m. spalio 26 d. 10 val. Mykolo Romerio universiteto I korpuse 201 auditorijoje, Ateities g. 20, Vilnius.

Maloniai kviečiame mokslininkus ir praktikus: psichologus, socialinius ir specialiuosius pedagogus, savivaldybių administracijų švietimo padalinių, Pedagoginių psichologinių tarnybų darbuotojus, visuomenės sveikatos priežiūros specialistus, vaiko gerovės ir narkotikų komisijų narius.

Konferencijos tikslas – aptarti įtraukiojo ugdymo, prevencijos, švietimo pagalbos, kitų vaikui ir šeimai teikiamų paslaugų savivaldybėse realijas, naujausius mokslinius tyrimus, strategines gaires bei pasidalinti gerąja patirtimi.

Konferencijos dalyviams bus įteikti Specialiosios pedagogikos ir psichologijos centro kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Dalyvausiančius konferencijoje maloniai prašome ne vėliau kaip iki š. m. spalio 24 d. (įskaitytinai), registruotis internetu>>

Esant klausimams dėl registracijos, prašome kreiptis į Sandrą Valantiejienę, tel. 8 5 2420979, el. p. sandra.valantiejiene@sppc.lt.

Konferencijos programa derinama

Daugiau: http://sppc.lt/

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.