„Kodėl verta keistis ir keisti?“

2015 - 03 - 04

Kovo 20 d. visus Lietuvos švietimui neabejingus žmones kviečiame į Vilniuje vyksiantį sambūrį, kurio tema „Kodėl verta keistis ir keisti?“

Toks renginio pavadinimas parinktas tikslingai. Žmogaus raidos dėsnis teigia, kad žmogus keičiasi tada, kai keičia savo poziciją. Tuomet keičiasi jo patirtis, požiūris, veikla ir mąstysena. Pagrindinis šiandieninės kasdienybės bruožas – nuolatinė kaita. Švietimas nėra išimtis, priešingai, tai ta sritis, kuri reikalauja ypatingo susitelkimo ir pastangų kuriant kokybišką įvairovę ir gausą: mokymo(si) formų, metodų, praktikų, profesionalų. Tai reakcija į pokyčius, kurie yra neišvengiama duotybė, ir jei nežinosime, kaip su pokyčiais „elgtis“, pražūsime sumaišties, nuovargio (emocinio, profesinio) ir nepertraukiamos nežinomybės dėl ateities sūkuryje. Nuo kaitos reikia ne bėgti, o ją kurti patiems, t.y. keisti savo praktiką taip, kad pokyčiai ne gąsdintų ir vargintų, o virstų savastimi.

Taigi pagrindinė susibūrimo tema – kaita: bijoti ir ignoruoti, ar priimti ir suvaldyti? Kodėl verta keistis ir keisti? Kam to reikia? Apie tai kviečiame klausytis ir diskutuoti kovo 20 d.

Pranešimus skaitys ir diskusijoje dalyvaus Lietuvos ir užsienio skirtingų sričių atstovai. Renginio trukmė – 10–17 val. Registracijos pradžia – 9 val. Registruotis į renginį galite čia. Renginio programa ir tiksli vieta bus atsiųsta artimiausiu metu. Renginio dalyviams bus išduodami pažymėjimai.

Maloniai kviečiame prisijungti ir pasidalinti šiuo kvietimu su savo bendruomene, kolegomis ir visais tais, kurie nori keisti savo praktiką ir mąstymą.

Renginį organizuoja Švietimo aprūpinimo centras, užbaigdamas „Alternatyviojo ugdymo“ projektą.

_________________________

  • Dėl renginio turinio, pranešėjų ir pranešimų prašome kreiptis į projekto „Alternatyvusis ugdymas“ vadovę Simoną Plienaitytę, el. p. simona.plienaityte@sac.smm.lt, tel. (8 5) 264 9478;
  • dėl organizacinių klausimų kreiptis į projekto „Alternatyvusis ugdymas“ koordinatorė Simona Tamošaitytė, el. p. simona.tamosaityte@sac.smm.lt, tel. (8 5) 264 9478.

Pagarbiai

Simona Tamošaitytė
Projekto “Alternatyvusis ugdymas” koordinatorė
Alternative Education Project Coordinator
Švietimo aprūpinimo centras/Education Supply Center
Švietimo ir mokslo ministerija/of the Ministry of Education and Science
Geležinio Vilko g./St. 12, kabinetas/office 402
Tel.:(8 5 ) 264 9478
El. p./E-mail simona.tamosaityte@sac.smm.lt

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.