Išskirtinės knygos pristatymas pedagoginei bendruomenei!

2014 - 09 - 11

Knygos pristatymas vyks viešbutyje „Panorama“ (Sodų g. 14, Vilnius). Renginio pradžia – 10 val. Registracijos pradžia – 9 val. Registracijos į renginį formą rasite čia. Renginio metu bus vertimas į lietuvių kalbą.

Pasak Karnegio mokymo pažangos fondo Garbės prezidento Lee S. Shulman, knyga „Nuodugnusis mokymasis“ yra „stulbinamas, supurtantis mąstymą, brėžiantis aiškią ateities viziją ir drąsus švietimo ateities įsivaizdavimas. Švietimo, kuris kartu yra elitinis ir įprastas, visiems prieinamas, sutelkiantis didelį intelektinį potencialą ir glaudžiai susijęs su užsidegimu bei tapatumu. Tai drąsiausias vieno ryžtingiausių švietimo mąstytojų pasiūlymas.“

Rugsėjo 19 d. įvyks atvira K. Egano paskaitą apie vaizduotės ugdymą ir pagrindines jo idėjas Švietimo ir mokslo ministerijoje Kolegijų salėje (A. Volano g. 2, Vilnius. Paskaitos pradžia – 10 val., ji vyks ). Paskaitos metu bus vertimas į lietuvių kalbą.

Trumpą nuodugniojo mokymosi vadovą rasite čia, o daugiau K. Egano straipsnių lietuvių kalba – alternatyviojo ugdymo svetainėje. Detalesnė informacija apie K. Egano vizitą teikiama telefonu (8 5) 264 94 78 arba el. pašto adresu info@alternatyvusisugdymas.lt.

Maloniai kviečia dalyvauti Švietimo aprūpinimo centro vykdomo projekto „Alternatyvusis ugdymas“ komanda.

Smulkesnė informacija
Tel. (8 5) 264 9478

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.