Alternatyviojo ugdymo Lietuvoje naujienos

2014 - 07 - 01

Rudenį – Kieran Egan knygos „Nuodugnus mokymasis“ pristatymas

egan kieranRugsėjo 18-19 dienomis Lietuvoje viešės Šiaurės Amerikos alternatyviojo ugdymo specialistas Kieran Egan, kuris mūsų šalies švietimo bendruomenei pristatys knygą „Nuodugnus mokymasis: paprasta naujovė, galinti keisti mokyklinį ugdymą“ (orig. „Learning in Depth: A Simple Innovation That Can Transform Schooling“).

Knygos pristatymas vyks rugsėjo 18 d. (ketvirtadienį) Vilniuje

Norinčius dalyvauti susitikime su autoriumi prašome sekti mūsų informaciją!

Keletas Kierano Egano straipsnių lietuvių kalba ir informacija apie autorių 

Paskutinis produktyviojo mokymosi mokytojų ir konsultantų iš Vokietijos susitikimas

2014 06 20 Baigiamoji sesija PM Paistryje 19Birželio 18-20 dienomis į Paįstrį (Panevėžio r.) susirinko Lietuvos produktyviojo mokymosi mokytojai, keturi Europos produktyviojo mokymosi instituto specialistai iš Vokietijos, Lietuvos konsultantų grupės atstovės ir projekto „Alternatyvusis ugdymas“ komanda. Tai buvo paskutinė produktyviojo mokymosi seminarų sesija, kurios metu pedagogai reflektavo apie dvejus metus trukusius mokymus, buvo įvertintas projekto išbandymas trijose mūsų šalies mokyklose.

Dar pusmetį bus rengiama produktyviojo mokymosi metodinė medžiaga, kuria galės naudotis mokyklos, norinčios išbandyti ir pritaikyti šį ugdymo metodą. Apie projekto rezultatus, modelį išbandžiusių mokinių ir produktyviojo mokymosi pedagogų pasiekimus ir planuojamą tęstinumą papasakosime rudenį.

Daugiau apie šį susitikimą.

Kiti „Alternatyviojo ugdymo“ renginiai rudenį ir žiemą

  • Spalio ir lapkričio mėnesiais trijuose Lietuvos regionuose (tikslinama) įvyks dar dviejų projekto „Alternatyvusis ugdymas“ metu įsigytų edukacinių knygų pristatymai. John Gray knygos „Vaikai kilę iš dangaus“ ir Vladimir Levi darbo „Nestandartinis vaikas arba kaip auklėti tėvus“ Lietuvos švietimo centrai, pedagoginės psichologinės tarnybos, pedagogus rengiančios aukštosios mokyklos, jaunimo mokyklos ir projekte dalyvaujančios ugdymo įstaigos sulaukė dar šį pavasarį ar vasaros pradžioje. Apie šias knygas
  • Gruodžio 5 d. (penktadienį) Vilniuje įvyks baigiamoji projekto „Alternatyvusis ugdymas“ konferencija, kurioje bus aptarti antrojo projekto etapo (2012-2015 m.) rezultatai. Prašome pasižymėti šią datą savo kalendoriuje, o daugiau informacijos pateiksime rudenį.
  • Dar šią vasarą ar pačioje rudens pradžioje visas šalies jaunimo mokyklas pasieks kvietimas į stažuotes Suomijoje, kurios, planuojama, vyks rugsėjo arba spalio mėnesiais. Mieli jaunimiečiai, sekite elektroninį paštą ir nepraleiskite registracijos stažuotėms datų. Įspūdžiai apie vieną ankstesnių stažuočių Vokietijoje.

Atgal

Komentarai

Jūs galite pateikti komentarą naudodamiesi žemiau esančia forma.